labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu
labioplasti.com.tr sitesi dr eser ağar ayakta

Dr. Eser Ağar

Merhaba, benim adım Eser Ağar, labioplasti ve diğer tüm kozmetik jinekoloji operasyonları hakkında ayrıntılı bilgiler bulabileceğiniz labioplasti.com.tr sitesini sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyorum.

İnsanın kendisinden bahsetmesi zor ama kronolojik olarak özetlemeye çalışayım.  

1977 yılında Adana’ da doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi Adana’da tamamladım. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine girdim. Okul yıllarında estetik cerrahide olan ilgim nedeni ile yaz tatillerinde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi bölümünde çalıştım. 2001 yılında üniversiteden mezun oldum ve Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı eğitimine başladım. 2006 yılında uzman oldum. 2007 yılında mecburimi hizmetimi, 2008 yılında askerliğimi yaptım. 2009 yılında devlet memurluğunun bana göre olmadığını düşünerek devletten ayrıldım ve özel sektörde çalışmaya başladım. 

Jinekoloji ve genital bölge estetiğine olan ilgim nedeni ile 2011 yılında eğitim almak üzere Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles’a South Coast Urogyn kliniğine gittim. Dünyaca ünlü kozmetik jinekolog olan Red Alinsod‘dan labioplasti, klitoris estetiği, vajinal rejuvenation, vajina daraltma, idrar kaçırma ameliyatları ve himenoplasti konusunda eğitim aldım. Sadece ameliyat teknikleri değil aynı zamanda kozmetik işlemler, cilt gençleştirme, botoks, fotoğraf çekim teknikleri, web sitesi kurulumu ve SEO optimizasyonu alanlarında da eğitim aldım. Türkiyeye’ye döndüğümde bırakın Labioplasti ameliyatını, Labioplasti kelimesi halen bilinmiyordu. Ardından Medicana International hastanesinde estetik operasyonları uygulamaya başladım ve yıllar içerisinde yüzlerce kozmetik operasyon gerçekleştirdim. 

10 yıl önce Silivri’ye yerleştim ve önce Silivri Anadolu Hastanesi’nde ardından Silivri Kolan Hastanesi’nde çalıştım ve 2017 yılında kendi muayenehanemi açtım. Lazer ile yapılabilecek işlemleri kendi kliniğimde, anestezi gerektiren daha büyük operasyonları ise Silivri Anadolu Hastanesi, Silivri Kolan Hastanesi ve Medicana International Hastanesi’nde gerçekleştiriyorum.

2016 yılından bu güne İstanbul Gelişim Üniversitesi Ameliyathane Hizmetleri Bölümü’nde Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Evliyim , Beste ve Defne adında 2 kız çocuğu babasıyım. 

......

Ekibimiz