labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu

Video Arşivi

Trim Labioplasti

trim labioplasti video kaplaması
Hakkındaki Videoyu Oynat trim labioplasti video kaplaması

Videoda değerli meslektaşım Heather J. Furnas, MD tarafından gerçekleştirilmiş bir labioplasti operasyonu izlemektesiniz. Bu yöntem enerji modalitesi kullanmadan yapılan bir yöntemdir. Kesi makas ile yapıldığı için kanama miktarı radyofrekans ve lazere göre daha fazladır. Operasyon mantığı benim tercih ettiğim radyofrekans ile labioplasti mantığı ile aynıdır. Fazla doku çıkarılır. Geride kalan kesi yerleri anatomisine uygun olarak dikilir. Ameliyat sonrası ciddi bir ağrı olmaz. Hasta operasyonun akşamına ya da bir gün sonra evine gidebilir. 2 haftada bir kontroller ile süreci takip ederiz. Hasta 1 haftada işine dönebilir.  

Radyofrekans Labioplasti

radyofrekans labioplasti videosu kapak fotosu
Videoyu oynat

RF Labioplasti yöntemi lazer labioplasti ile benzerdir ancak kesme işlemi için lazer yerine radyofrekans kullanılır. Benim de yıllardır tercih ettiğim yöntem budur. Radyofrekans çevre doku harabiyeti söz konusu olduğunda lazere göre üstündür. Lazer dokuyu yakarak keserken, radyofrekans cihazı soğuk bir şekilde dokuyu buharlaştırarak keser. RF labioplasti için hasta hastaneye yatırılır, genel ya da spinal anestezi ile labioplasti operasyonu gerçekleştirilir. Labioplasti ameliyatı vakanın ciddiyetine göre 1-2 saat sürer. Ameliyat öncesinde fotoğraf çekilir, ameliyat sonrasında çekilir. 

Vajina Daraltma

lazerle vajina daraltma video kaplaması
Hakkındaki Videoyu Oynat lazerle vajina daraltma video kaplaması

Hafif vajina genişliğinde kullanılan yöntemlerden en önemlisi fraksiyonel CO2 Lazer yöntemidir. FraxiVa® vajinanın daraltılması amacıyla kullanılan yüksek teknolojili fraksiyonel karbondioksit lazer cihazıdır. FraxiVa® vajina içerisinde kontrollü bir şekilde 0,1 mikron derinliğinde noktasal hasarlar oluşturur. Bu hasar komşu dokudaki hücreler ile onarılırken beraberinde fibroblast oluşumu ve kollajen oluşumu gerçekleşir. Bu hücresel rejenerasyon neticesinde daha gergin ve daha sağlıklı bir doku meydana gelir. İşlem öncesi kremler ile lokal anestezi yapılır. Jinekolojik muayene pozisyonunda 15-20 dakika süren uygulama yapılır. İşlem sonrası vajina dokusu iyileşene kadar 1 hafta süreyle ilişki yasaklanır. İyileşme döneminde vajinal akıntı şikayeti olabilir.

Labioplasti Öncesi Sonrası

labioplasti öncesi sonrası video kaplaması
Hakkındaki Videoyu Oynat labioplasti öncesi sonrası video kaplaması

Tarafımca yapılmış bütün labioplasti operasyonlarından önce ve sonra tabi ki hastaların da onamını alarak fotoğraf çekiyoruz. Bu fotoğrafları sizlere de göstermek isteriz ancak internet ortamında bu görüntüleri paylaşırsak kötü niyetli kişiler tarafından farklı amaçlar ile kullanılabilir. Ayrıca fotoğrafları olduğu gibi kullanırsak Google yapay zekası labioplasti fotoğraflarını pornografik olarak değerlendirip sitemizi kara listeye alabilir. Bu nedenle labioplasti öncesi sonrası görüntülerini görmek isteyen hastalarımız kliniğe geldiklerinde bilgisayardan bakıp inceleyebilirler. Yurtdışından ya da şehir dışından gelecek olan hastalarımız ile görüntülü görüşme organize edip bu fotoğrafları online olarak da kendilerine gösterebiliriz, aşağıdaki video şimdilik size bir fikir verecektir.