labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu
labioplasti.com.tr sitesi labioplasti ilk muayene yazısı tema görseli
  • 06/02/2022

Kliniğimize gelmeye karar verdiyseniz öncelikle randevu almanız gerekiyor. 0 (212) 728 63 61 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Telefona büyük ihtimalle Yasemin Hanım çıkacaktır. Size uygun bir zamana randevu alınız.

WhatsApp ile ulaşmak isterseniz de  0 (505) 260 72 39 numaralı telefondan Şimal Hanım‘ a ulaşabilirsiniz.

Alternatif olarak internet üzerinden Online Randevu ile kendinize uygun bir saate randevu alabilirsiniz.

Belirlediğiniz randevu saatinde sizi kliniğimizde bekliyor olacağız. Kliniğimiz Silivri / İstanbul ’dadır. Silivri İstanbul’un tatil beldesidir, İstanbul Havalimanına 30 dakika mesafede, kalabalıktan ve meraklı gözlerden uzak bir bölgedir. Mahremiyet ve gizlilik açısından avantajlı bir yerde olduğumuzu söylemek isterim.

Muayene ve görüşmenin en önemli amacı birbirimizi anlamaktır. Sizin zihninizdeki hedef ile doktorunuzun zihnindeki hedefin birbirine uyması çok önemlidir. Hedefinizin ne olduğunu tam olarak anlaşılması çok önemlidir.

Muayenemizde öncelikle sizi rahatsız eden şeyi anlamam gerekecek. Ecemnur Hemşirenin yardımı ile sizi muayeneye alacağız ve bir ayna yardımı ile rahatsızlığınızı birlikte belirleyeceğiz. Gerekirse kalem ile çizeceğiz, sorunu net olarak göreceğiz. Labioplasti olma amacınız kozmetik sebepler mi, fonksiyonel sorunlar mı, sizi buraya ne getirdi, labioplasti sonrası nasıl bir görüntü hedefliyorsunuz, labioplasti sonrası yaşamınızda nelerin değişmesini umuyorsunuz, labioplasti ile birlikte klitoris ve vajina ile ilgili başka istekleriniz var mı,, bunları ayrıntılı bir şekilde konuşacağız.

Labioplastinin hangi teknikle yapılacağı konusu da önem arz etmektedir. Hangi tekniği tercih edeceğime iç dudak yapısına göre karar veriyorum. Trim tekniği, radyofrekans labioplasti ya da wedge tekniği en sık uyguladığım tekniklerdir. Bu tekniklerin ayrıntılarını ilgili sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Hastalardan gelen bazı talepler uygulanması imkânsız ve organ fonksiyonunu bozacak nitelikte olabilir. Labioplasti ile hangi görüntüye ulaşabileceğimiz, ya da ulaşamayacağımız konusunda da sizleri bilgilendireceğim.

Neleri uygulayıp uygulamayacağımız konusunda fikir birliğine vardıktan sonra artık ameliyat planlamasına geçebiliriz.

 

Labioplasti olma amacınız kozmetik sebepler mi, fonksiyonel sorunlar mı, sizi buraya ne getirdi, labioplasti sonrası nasıl bir görüntü hedefliyorsunuz, labioplasti sonrası yaşamınızda nelerin değişmesini umuyorsunuz, labioplasti ile birlikte klitoris ve vajina ile ilgili başka istekleriniz var mı? 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir