labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu

Lazer Tedavisi Fiyatları

labioplasti.com.tr sitesi labioplasti fiyat sayfası tema görseli
  • 06/02/2022

Lazer tedavisi fiyatları yapacağımız işleme bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Birincil amacım tedavilerimden fayda görmenizdir. Kliniğimiz bir sağlık kuruluşu olduğu için güzellik merkezlerindeki gibi paket fiyat uygulaması yapmamaktayız. Kimin neye ihtiyacı varsa aynı doğrultuda ücretlendirilmesini doğru buluyorum. 

Bazı hastalara lazerle vajina daraltmanın sadece bir seansı yeterli olabilmekteyken bazı hastalara 3. seansı yapmak zorunda kalabiliyoruz. Bu nedenle seans başı ücretlendirme yapıyoruz. Böylelikle yapmadığımız bir uygulamanın ücretini almamış oluyoruz. 

Aynı şekilde 2-3 seans çatlak tedavisi uygulayarak hedefimize ulaştığımız durumlar oluyor. Neden en baştan 6-8 seans ücreti alalım ki. Belki de ihtiyacınız olmayacak. Ben daha çok seans değil tedavinizin en hızlı şekilde sonlanmasını isterim. 

Lazer ile çatlak tedavisi fiyatlarımız çatlak tedavisi uygulanacak olan bölgenin genişliğine ve çatlak tedavisi uygulanacak bölgenin sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bölge başı ve seans başı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lazer ile renk açma ile ilgili fiyatlarımızda rengi açılacak olan bölgenin genişliğine ve rengi açılacak olan bölgenin sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 

Lazer tedavisi fiyatlarımız gizli değildir. Sağlık Bakanlığı kuralları sebebi ile sitemizde fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Labioplasti fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0 212 728 63 61 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Lazer tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen 0 (212) 728 63 61 numaralı telefonu ya da 0 (505) 260 72 39 numaralı telefonu arayınız. Yasemin hanım ya da Şimal hanım sizlere yardımcı olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir