labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu
labioplasti.com.tr sitesi labioplasti karar süreci yazısı tema görseli
  • 06/02/2022

Bu yazıda ve devam eden makalelerde labioplasti karar süreci ve sonrasında hangi aşamalardan geçeceğinizi tane tane sizlere anlatacağım.

İç dudaklarınızın görüntüsü uzun yıllardır sizi rahatsız ediyorsa, kot pantolon giyemiyorsanız yaz tatili sizin için bir kâbus ise, hangi pareoyu alsam, mayomun altıma hangi şortu giysem diye düşünüyorsanız bu konu ile ilgili araştırma yapmaya başlarsınız. 

Google aramalarında çıkan sonuçlara bakarak bütün kadın doğum uzmanlarının ve bütün plastik cerrahi uzmanlarının labioplasti yaptığını düşünebilirsiniz. Bu aşamadaki en önemli uyarım “labioplasti ameliyatını bütün kadın doğum uzmanları ya da plastik cerrahi uzmanları yapıyormuş” gibi bir fikre kapılmayınız.

Kadın doğum uzmanları ve plastik cerrahların hepsi labioplasti yapmaz, yapamaz. Bu konuda özel olarak eğitim almış, uzun yıllar labioplastiye emek vermiş, çok sayıda labioplasti operasyonu yapmış bir doktor hedefleyin.

Hedeflediğiniz doktorun labioplasti ameliyatı uyguladığı kişilere ulaşmaya çalışın, hastaların tecrübelerinden faydalanın.

Labioplastide hataya yer yoktur. İç dudaklar küçültüldükten sonra geri büyütmek mümkün değildir, lütfen bu konuda hassas davranın, aceleci olmayın.

Labioplasti hakkında genel bir bilgiye sahip olmak isterseniz Labioplasti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Labioplasti konusuda özel olarak eğitim almış, uzun yıllardır labioplastiye emek vermiş, çok sayıda labioplasti operasyonu yapmış bir doktor hedefleyin. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir