labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu
labioplasti.com.tr sitesi şimal şara tabak görseli

Merhaba

Benim adım Şimal Şara Tabak, Dr. Eser Bey’in asistanıyım ve bu yazımızda sizlere labioplasti kliniğimiz, Silivri ve ameliyatları gerçekleştirdiğimiz hastane hakkında bilgiler vereceğim. 

Kliniğimiz  2017 yılında hizmet vermeye başladı. Randevu ile hasta kabulü yapıyoruz. Her 30 dakikada bir muayene randevusu veriyoruz. Eğer estetik müdahaleler olacaksa randevu sürelerini daha uzun tutuyoruz. Eğer tam gizlilik talebiniz varsa randevunuzu kliniğimizde hiç hasta olmayan zamana verebiliyoruz.

Labioplasti kliniğimiz İstanbul ilinde Silivri İlçesindedir. Adresimiz Alibey Mah. Kızkapan Sk. İpek İş Merkezi Kat:4 No: 10 dur. Silivri’ nin merkezinde tüm toplu taşıma araç duraklarına ve sahile yakın lokasyondadır. Kliniğimizin hemen karşısında kapalı otopark vardır. Binamızda asansör mevcuttur. Kliniğimize şehirdışı ve yurtdışından gelecekseniz İstanbul Havaalanından buraya taksi ile 30 dakikalık mesafedeyiz. Toplu taşıma araçları kullanacaksanız öncelikle havaalanından beylikdüzüne, sonra da beylikdüzünden silivriye gelmeniz gerekmektedir. Anadolu yakasından araç ile gelecekseniz Kuzey Marmara Otoyolu ndan 1 saatte kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Silivri ilçesi deniz kenarında bir tatil kasabasıdır. Hem İstanbul’dur hem de değildir. Ameliyat öncesi ve sonrası deniz kenarında yemek yiyebileceğiniz güzel restaurant ve kafeler mevcuttur. İlçede 4 yıldızlı oteller mevcuttur. Çorlu yolunda 5 yıldızlı bir otel mevcuttur. Ayrıca Beylikdüzü’nde de 5 yıldızlı bir çok otel mevcuttur. Otel bilgilerini veriyorum ama otelde konaklamanıza genellikel gerek olmaz, çünkü ameliyat öncesinde ve sonrasında hastanede sizleri ağırlayabiliyoruz.

Üç farklı hastane ile anlaşmamız olsa da labioplasti operasyonlarını çoğunlukla Silivri Anadolu Hastanesi’ nde gerçekleştiriyoruz. Hastane 12.230 metrekare alana kurulu, son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış, 120 yatak kapasitesi, 37 yoğun bakım yatağı, 21 Genel Yoğun Bakım yatağı ve 4 ameliyathanesi mevcut.  Dileyen hastalarımız için suit oda seçeneği var. Odaların büyük bir kısmı deniz manzaralı.

Ameliyat sürecinin her aşamasında ben sizlere eşlik edeceğim. Organizasyon ile ilgili sormak istediğiniz sorular olursa 0 505 260 72 39 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

......

Ekibimiz