labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu

Klitoris Estetiği Fiyatları

labioplasti.com.tr sitesi labioplasti fiyat sayfası tema görseli
  • 06/02/2022

Klitoris estetiğini genellikle labioplasti ile birlikte uygulanır. Klitoris estetiği için ayrı bir ücretlendirme yapmayı doğru bulmuyorum. Vajina daraltma, labium majus estetiği, himenoplasti gibi işlemleri labioplastiden ayrı işlemler olarak değerlendiririz ama labioplasti ve klitoris estetiğini bir bütün olarak değerlendirilmeliyiz. 

Bu nedenle labioplasti ve klitoris estetiği fiyatları yapılacak olan ameliyatın ciddiyetine, ameliyatın yapılacağı hastaneye ve labioplasti ile birlikte yapılacak diğer ameliyatlara (labium majus estetiği, vajina daraltma, himenoplasti vs. ) göre değişkenlik gösterir. Ameliyat fiyatlarımız gizli değildir. Sağlık Bakanlığı kuralları sebebi ile sitemizde fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Labioplasti fiyatları ve klitoris estetiği fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0 212 728 63 61 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Operasyon fiyatlarımız gizli değildir. Lütfen 0 (212) 728 63 61 numaralı telefonu ya da 0 (505) 260 72 39 numaralı telefonu arayınız. Yasemin hanım ya da Şimal hanımdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir