labioplasti.com.tr sitesi ana sayfa header dr eser ağar logosu
labioplasti.com.tr sitesi ameliyat planlaması yazısı tema görseli
  • 06/02/2022

Planlama ile ilgili bilgilere geçmeden önce bazı ayrıntıları size aktarmam gerekiyor. Labioplasti ameliyatı Amerika Birleşik Devletlerinde çoğunlukla muayenehane şartlarında yapılmaktadır. Bunun sebebi orada hastane ücretlerinin çok pahalı olması ve muayenehanede labioplasti ameliyatını konforlu bir şekilde yapabilmek için kullanılması gereken ilaç ve malzemelerin kullanımında kısıtlama olmamasıdır. Amerika Birleşik Devletlerinde hastaları muayenehane şartlarında labioplasti ameliyat planlaması yapmak, hastayı sedatize etmek, gerekirse uyutmak yasaldır.

Ülkemizde bu şartları sağlamak mümkün olmadığı için labioplasti hastane şartlarında gerçekleştirmekteyiz.

Öncelikle labioplasti operasyonunu nerede yapacağımıza karar vermemiz gerekiyor. En iyi hastane doktora en yakın olan hastanedir. Acil bir durumda doktorun hızlı bir şekilde hastaneye ulaşması gerekir. Jinekolojik ameliyatlarımı Silivri Anadolu Hastanesi, Silivri Kolan Hastanesi, Beylikdüzü Medicana International Hastanelerinde gerçekleştirmekteyim ama labioplasti operasyonu için özellikle Silivri Anadolu Hastanesini tercih etmekteyim. Geldiğinizde hastane hakkında daha detaylı bilgi verebiliriz.

Akşam saatlerinde sizi eve yollamak için labioplastiyi sabah saatlerinde yapıyorum. Yurtdışı ya da şehir dışından geliyorsanız tahlillerinizi sabahın erken saatlerinde yapıp sonrasında operasyona başlayabiliyoruz. Yakın bölgelerde ikamet ediyorsanız operasyondan 1-2 gün önce hastaneye gidip gerekli tahlilleri vermeniz halinde operasyon sabahı yoğunluk yaşamadan ameliyata hazırlanmış oluruz.

 

Labioplasti operasyonu muayenehanede yapılacak kadar basit bir operasyon değildir. Sedasyon ve lüzum halinde genel anestezi şartlarını sağlamadan labioplasti ameliyatı planlamasının yapılmasını doğru bulmuyorum. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir